Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Fabryka Light 4M i spotkanie z Redu
Autor Wiadomość
Wojtek Komocki Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: ISSF Instr.+ GUE Fun
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: WJK
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 401
Skąd: Toruń, Warszawa
PostWysłany: 15-02-2012, 09:01   Fabryka Light 4M i spotkanie z Redu Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Miałem okazję w zeszłym tygodniu być w fabryve L4M u forumowego Redu czyli Piotra Radkiewicza. Piotr swoją fabrykę ma w Bytomiu. Pokonałem więc kawałek trasy pomiędzy Warszawą a Bytomiem by móc na własne oczy zobaczyć miejsce gdzie produkuje się choćby zestaw do GoPro Smile
Fabryka: dla mnie bardzo ciekawe miejsce z racji choćby zajmowania się od ponad 15 lat narzędziami. Piotr pokazał mi działające obecnie trzy hale produkcyjne na których stoją przecinarki i obrabiarki alfanumeryczne. Miałem okazję zobaczyć wytoczone i obrobione gotowe elementy do latarek. Całość produkcji rozpoczyna się na pulpicie komputera w zacisznym biurze gdzie powstaje projekt i jego parametry. Gotowy projekt śmiga sobie siecią do maszyn które zaczynają wykonywać kolejne elementy. Całość wykonanych elementów dostaje później kolorek ( black ) i elektronikę + okablowanie.
Redu: mega gość który opowiada z wielką pasją o tym co robi. Poświęcił mi sporo czasu pokazując wiele zakamarków w swojej fabryce ( nie wszystkie fotografowałem bo mają opisy TOP SECRET ) Smile Pisałem wcześniej o maszynach projektach etc. ale należy pamiętać że to wszystko co jest efektem wytworzenia przez maszyny powstaje najpierw w głowie Piotra.
Fajną sprawą było zobaczenie także jak powstaje reb który cyt: "będzie maszyną dla mas", Piotr opisywał już na forum. Mogłem dokładnie przyjrzeć się całemu "warsztatowi" i powiem Wam że należy być dumnym z tego, że w kraju gdzie wszyscy narzekają sa zapaleńcy którzy realizują swoje projekty i pasje.

Piotrze dziękuję bardzo za poświęcony czas. Mam nadzieję, że będzie jeszcze nie raz okazja do spotkania. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
Wojtek Komocki
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
tOmki Płeć:Mężczyzna
prawie jak administrator


Stopień nurkowy: P2
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 110
Skąd: Pomorze
PostWysłany: 15-02-2012, 09:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakieś foty będą ?

_________________
pozdro :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek Komocki Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: ISSF Instr.+ GUE Fun
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: WJK
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 401
Skąd: Toruń, Warszawa
PostWysłany: 15-02-2012, 09:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tOmki napisał/a:
Jakieś foty będą ?


Puściłem do Wojtka aby wkleił więc pewnie się niebawem pokażą.
Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Wojtek Komocki Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: ISSF Instr.+ GUE Fun
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: WJK
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 401
Skąd: Toruń, Warszawa
PostWysłany: 15-02-2012, 10:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

działem ze zdjęciami Smile mam nadzieję że się uda Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.