Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
X-deep oled na targach Boot
Autor Wiadomość
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 10-02-2013, 21:28   X-deep oled na targach Boot Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem


_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 10-02-2013, 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bawiłem się OLEDem wczoraj na targach w Pałacu. Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem - mały i zgrabny jest, co trzeba to widać, a guziki chodzą po prostu zajebiście Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcin Klimczuk Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: kilka :)
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Polska
PostWysłany: 10-02-2013, 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam Jaworski napisał/a:
Bawiłem się OLEDem wczoraj na targach w Pałacu. Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem - mały i zgrabny jest, co trzeba to widać, a guziki chodzą po prostu zajebiście Smile


a była okazja by się zobaczyć "na żywo" ech ... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 10-02-2013, 22:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcino napisał/a:
a była okazja by się zobaczyć "na żywo" ech ... Smile


To jeszcze trzeba gęby w profilach sobie uzupełnić na forum, bo idę o zakład, że minąłem się gdzieś tak lekko licząc z trzydziestoma osobami, które znam a których nie znam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Daria Boruta Płeć:Kobieta
Torpeda


Stopień nurkowy: CCR HH
Ilość nurkowań rocznie: 100
Stopień instruktorski: MSDT
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2012
Posty: 174
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 10-02-2013, 23:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też miałam dziwne wrażenie, że 50% mijanych osób "gdzieś skądś", ale pewnie w maskach byłoby łatwiej rozpoznać Wink
Zdjęcie profilowe bardzo ułatwia życie w takich sytuacjach Smile
Czy wy tez przy okazji takich imprez macie wrażenie, że świat składa się z 300 osób i wszyscy się znają?

A wracając do tematu: nowy komputer xdeepa wyglądał rewelacyjnie. Miałam chwile, żeby nie tylko się mu przyjrzeć, ale i co nieco posłuchać i teraz mam drobny problem Wink Planowałam nabyć sobie hajhitlera majnkamfa, ale teraz nie jestem już taka przekonana. Guziki chodziły bardzo lekko, wyświetlacz spory i bardzo czytelny, a obudowa- minimalistyczna i bardzo surowa- trafiała w mój gust.
Najchętniej zabrałabym to cacko pod wodę, żeby przetestować w warunkach "Hańcza i czarna d***" Smile

_________________
Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi.

Mój nurkowo-podróżniczy blog Smile
www
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Kalbarczyk Płeć:Mężczyzna
Prodiving Team


Stopień nurkowy: PSAI Adv.EAN
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: DAN Silver
Oznaczenie stage: TJK
Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 267
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 11-02-2013, 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja już jestem zdecydowany, chociaż nie łatwo było się dowiedzieć więcej od żeńskiej części obsługi stoiska. TomS zrósł się był ze swoim nowym travelerem i otoczony wianuszkiem brylował na salonie. Ale bardzo zacnie, i rzeczowo odpowiadał inny kolega.
Na mnie ten komp zrobił wrażenie, mam nadzieję że cenowo będzie też konkurencyjny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Piotr Czernik Płeć:Mężczyzna
piotr_c


Stopień nurkowy: 3=
Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 133
Skąd: Neverland
PostWysłany: 11-02-2013, 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tomek Kalbarczyk napisał/a:
Ja już jestem zdecydowany, chociaż nie łatwo było się dowiedzieć więcej od żeńskiej części obsługi stoiska. TomS zrósł się był ze swoim nowym travelerem i otoczony wianuszkiem brylował na salonie. Ale bardzo zacnie, i rzeczowo odpowiadał inny kolega.


Choć każdy z zespołu znał w miarę dobrze wszystkie produkty, to przed targami podzieliliśmy się funkcjami: Tomek - GHOST, Chochor - STEALTH 2.0, Magda uzgodnienia z dealerami a ja OLED + oczywiście nowy worek do twina.

Nie uwzględniliśmy jednak jednego: przez cały czas mieliśmy na stoisku bardzo wiele osób i o OLEDa pytał każdy, nie mówiąc już o pozostałych produktach. Pytania bywały bardzo bardzo szczegółowe (np. o uszczelnienia, rodzaj sensora przycisków, typ czujnika itp), więc nie zawsze pozostała część zespołu znała odpowiedzi.

Bardzo chciałbym wszystkim podziękować za wizytę na naszym stoisku. Zebraliśmy przy tym wiele cennych uwag, które będziemy mogli uwzględnić w nowych wersjach produktów.



Tomek Kalbarczyk napisał/a:
Na mnie ten komp zrobił wrażenie, mam nadzieję że cenowo będzie też konkurencyjny.


O to się nie martw: najczęstszą miną jaką widziałem gdy mówiliśmy o cenie, była ta, wyrażająca pomieszanie zdziwienia, niedowierzania i radości :ping:



Daria Boruta napisał/a:
Czy wy tez przy okazji takich imprez macie wrażenie, że świat składa się z 300 osób i wszyscy się znają?


Też miewam takie wrażenie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Wojtek Komocki Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: ISSF Instr.+ GUE Fun
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: WJK
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 401
Skąd: Toruń, Warszawa
PostWysłany: 11-02-2013, 22:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piotr Czernik napisał/a:
Bardzo chciałbym wszystkim podziękować za wizytę na naszym stoisku. Zebraliśmy przy tym wiele cennych uwag, które będziemy mogli uwzględnić w nowych wersjach produktów.


Piotrze po zebraniu cennych informacji i dołożeniu gumek bungee Smile pytanie => kiedy i gdzie można zrobić testowe nurkowania ?
Komp robi solidne wrażenie i warto by go zabrać pod wodę cheers

Pozdro
Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.