Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Kto będzie w Łodzi na festiwalu wrakowym?
Autor Wiadomość
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 13-02-2013, 15:54   Kto będzie w Łodzi na festiwalu wrakowym? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto w sobotę będzie w Łodzi?

Tak sobie myślę, czy byśmy nie mogli zrobić jakiejś akcji i poprzyczepiać sobie jakieś karteczki z nickami forumowymi czy coś - bo mam poczucie, że w PKiN minąłem ze 100 osób, które znam z forum, nawet o tym nie wiedząc Smile

Może jakiś tajny znak (goździk w butonierce? maska na twarzy?) żeby się lepiej rozpoznawać? Czekam na Wasze propozycje Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcin Tracz Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech Diver IANTD
Oznaczenie stage: MTR
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 707
Skąd: łódzkie
PostWysłany: 13-02-2013, 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Umieść w swoim profilu fotkę. Wtedy będziesz bardziej rozpoznawalny. Od tego bym zaczął...

_________________
Pozdrawiam
Marcin T.

Art. 54. Konstytucji RP
"1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
nie+używam
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 13-02-2013, 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcin Tracz napisał/a:
Umieść w swoim profilu fotkę. Wtedy będziesz bardziej rozpoznawalny. Od tego bym zaczął...


Chyba masz rację. Jest tylko problem, bo nie mam odpowiedniej fotki, spełniającej moje kryteria Smile

a) Musi być zarąbiście profesjonalna (w sensie nurek obładowany profesjonalnym szpejem) - żeby zawierała jakąś taką deklarację kierunku rozwoju czy coś Smile

b) Super by było, gdyby dało się łatwo rozpoznać twarz Smile

c) Chciałbym, żeby była ładna w sensie fotograficznym - może jakiś lekki HDR, no coś takiego wyraźnego i estetycznego Smile

c) No i oczywiście, żeby całość sprawiała wrażenie, że powyższy efekt wyszedł tak jakoś przypadkowo, zupełnie od niechcenia Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Piotr Stańczuk Płeć:Mężczyzna
Piotr Stańczuk


Stopień nurkowy: AOWD
Pomógł: 4 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 75
Skąd: Łódź
PostWysłany: 14-02-2013, 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam Jaworski napisał/a:
Marcin Tracz napisał/a:
Umieść w swoim profilu fotkę. Wtedy będziesz bardziej rozpoznawalny. Od tego bym zaczął...


Chyba masz rację. Jest tylko problem, bo nie mam odpowiedniej fotki, spełniającej moje kryteria Smile

a) Musi być zarąbiście profesjonalna (w sensie nurek obładowany profesjonalnym szpejem) - żeby zawierała jakąś taką deklarację kierunku rozwoju czy coś Smile

b) Super by było, gdyby dało się łatwo rozpoznać twarz Smile

c) Chciałbym, żeby była ładna w sensie fotograficznym - może jakiś lekki HDR, no coś takiego wyraźnego i estetycznego Smile

c) No i oczywiście, żeby całość sprawiała wrażenie, że powyższy efekt wyszedł tak jakoś przypadkowo, zupełnie od niechcenia Smile



wanna, maska, rurka i irokez z szamponu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
kindofblue Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 108
PostWysłany: 14-02-2013, 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co to znaczy HDR ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Piotr Głoskowski Płeć:Mężczyzna
UGoL Underwater Group of Lodz


Stopień nurkowy: nTMX, Cave, GUE FT
Ilość nurkowań rocznie: 60
Pomógł: 9 razy
Wiek: 57
Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 1040
Skąd: Łódź
PostWysłany: 15-02-2013, 10:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

High Dynamic Range.Przy bardzo kontrastowych ujęciach część zdjęcia poniżej pewnego progu jest niedoświetlona ( wszystko tam jest czarne albo prawie czarne i nie widać szczegółów) albo prześwietlona ( widać szczegóły w ciemnych mscach ale w jasnych wszystko jest białe). Robiło sie kiedyś dwa-trzy zdjęcia z różnymi czasami naświetlania, ze statywu i nakładało jedno na drugie maskując obszary wadliwe. W efekcie - zdjęcie o niemożliwej do uzyskania rozpiętości tonalnej. Można tym było zrobić wrażenie. Teraz przy fotografii cyfrowej są na to prostsze sposoby a nawet, o zgrozo, mam taką aplikację na iP(...). Nic już nie jest takie jak kiedyś...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.