Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Kuszenie Wojtka jabłuszkiem
Autor Wiadomość
Piotr Redkiewicz Płeć:Mężczyzna
light-for-me


Stopień nurkowy: Tmx CCR - HH
Ilość nurkowań rocznie: 170
Stopień instruktorski: XCCR - IT
Ubezpieczenie: DAN
Wiek: 53
Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: CHEPSTOW UK
PostWysłany: 06-03-2013, 08:38   Kuszenie Wojtka jabłuszkiem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tematy wydzieliłem z wątku o filmowaniu i przyświecaniu kamerze GOPro
klik do pierwotnego wątku
Tomek


Wojtek Filip napisał/a:
Jeszcze wracając do obróbki - z powodu niemania czasu, staram znaleźć jakieś cudowne rozwiązanie, które pozwoliłoby na nagranie, i już . Na dodatek ma być skrajnie proste w obsłudze i jak najmniejsze


No tak - oto twoje rozwiązanie Wojtek cheers

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 54
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 06-03-2013, 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

redu napisał/a:
No tak - oto twoje rozwiązanie Wojtek

hehe...
Jednak wolę komputery - może dlatego, że się nie znam na tym białym Wink

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
piotrkw Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 41 razy
Wiek: 61
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1269
Skąd: Trójmiasto
PostWysłany: 06-03-2013, 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

redu napisał/a:
oto twoje rozwiązanie


Nie tylko Wojtka , przechodzimy z Jackiem na Apple , i to chyba wszystkie w domu , dosyć mamy już wieszających i nie współpracujących we wszystkich aspektach programowych ( grafika i foto ) platform Wind ... . Jedyny do tej pory posiadany Mac działa bezblędnie ze wszystkim . Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Frajtak Płeć:Mężczyzna
GUE PSAI TMX FULL CAVE


Stopień nurkowy: GUE PSAI TMX Cave
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 11 razy
Wiek: 53
Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 2601
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 06-03-2013, 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piotrkw napisał/a:
redu napisał/a:
oto twoje rozwiązanie


Nie tylko Wojtka , przechodzimy z Jackiem na Apple , i to chyba wszystkie w domu , dosyć mamy już wieszających i nie współpracujących we wszystkich aspektach programowych ( grafika i foto ) platform Wind ... . Jedyny do tej pory posiadany Mac działa bezblędnie ze wszystkim . Wink

Ja to zrobiłem już parę lat temu i uważam wraz z domownikami że to była najlepsza decyzja w tym zakresie. Pierwsze co zauważyłem że produkty Apple to jedyne produkty jakie kupiłem i działają dokładnie tak samo jak w prezentacjach

_________________
Instruktor NAUI # 49419 http://www.naui.org
"God is at the bottom of the sea and I dive to find him" Enzo Maiorca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
100953
   
piotrkw Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 41 razy
Wiek: 61
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1269
Skąd: Trójmiasto
PostWysłany: 06-03-2013, 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam Frajtak napisał/a:
że produkty Apple to jedyne produkty jakie kupiłem i działają dokładnie tak samo jak w prezentacjach


I chociaż wszyscy pytani przeze mnie spece od IT , twierdzą , że to te same PC tylko w innych obudowach , ale jednak cos w tym jest . I nawet ostatnio kupowany Ipad mini , działał inaczej niż Sony , Samsungi , Acery i cała reszta . I nawet sprzedawca w salonie Sony tłumaczył że dlatego sie tnie bo ... maja wolny internet. Wink Wink Niby to samo , a jednak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Frajtak Płeć:Mężczyzna
GUE PSAI TMX FULL CAVE


Stopień nurkowy: GUE PSAI TMX Cave
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 11 razy
Wiek: 53
Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 2601
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 06-03-2013, 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piotrkw napisał/a:
Niby to samo , a jednak

Ja sobie to tłumaczę bezkompromisowym podejściem do tworzenia Steve'a Jobsa po przeczytaniu jego biografii Waltera Isacssona nie mam wątpliwości że geniusz tych produktów to nie przypadek.

_________________
Instruktor NAUI # 49419 http://www.naui.org
"God is at the bottom of the sea and I dive to find him" Enzo Maiorca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
100953
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 54
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 06-03-2013, 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piotrkw napisał/a:
I nawet ostatnio kupowany Ipad mini , działał inaczej niż Sony , Samsungi , Acery i cała reszta
Wink

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
piotrkw Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 41 razy
Wiek: 61
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1269
Skąd: Trójmiasto
PostWysłany: 06-03-2013, 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Very Happy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 06-03-2013, 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek Filip napisał/a:
ednak wolę komputery - może dlatego, że się nie znam na tym białym

Wojtek przejdź na jasną stronę mocy Mr. Green

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 54
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 06-03-2013, 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tomek Płociński napisał/a:
Wojtek przejdź na jasną stronę mocy

Podobno nigdy nie mów nigdy, to bezpieczna wersja powiedzenia nigdy... Wink

Moja przygoda z tym wszystkim na "i coś tam" zaczęła się ocś koło 2002 roku, kiedy to próbowałem coś zmajstrować z takim zielono szarym komputerem - w rezultacie kupiłem Toshibę.
Potem, dobrych kilka lat później kupiłem ipoda (chyba? - taki do muzyki) - wybrałem największy pamięciowo, bez sprawdzania jak to działa - to miał być mój bank muzy... jednak nie lubię, kiedy ktoś moją ulubioną muzykę ustawia wg siebie i na dodatek wymaga, że mam do niej dostęp, albo tak jak on chce, albo własnie tak... przemęczyłem się chyba z 3 miesiące i - ku "wielkiemu smutkowi" zapomniałem grata w samolocie.
Potem dostałem na próbę niewiele większe coś, co na dodatek posiadało jakąś tam formę telefonu i co wszyscy strasznie chcieli mieć bo ma wszystko - z mojego punktu widzenia miało mieć telefon i smsownię i... tak szybko jak zostawiłem nokię, tak do niej wróciłem czyszcząc i przepraszając Embarassed .
Wreszcie ostatnio zacząłem się zastanawiać nad tabletem i przez cały okres Boot, będąc nastawiony na max na "tak strasznie chcę to chude, białe" trenowałem różne akcje przez uprzejmość Tomka - posiadacza. Kiedy wreszcie zapamiętałem, że nie można tam niczego "wgrać" tylko trzeba chmurę czy jakiś taki, a potem przemilczałem kilka zamrożeń, bo to przez córkę, która wgrała za dużo gier, znosiłem też dzielnie pomruki właściciela, któremu nie wychodziło to, albo tamto - ostatecznie zdecydowałem: jestem na to słabo wyedukowany. Nie wiem jak się to obsługuje i nie mam już czasu na zrozumienie, że to tak nie działa i że muszę sie tylko przestawić.

Zatem
Tomek Płociński napisał/a:
Wojtek przejdź na jasną stronę mocy

Twisted Evil Moim kolejnym kompem - o ile ten obecny mi się jakoś zawiesi, czy inne takie, będzie kolejny IBM czy jak go teraz nazywają Lenovo z serii x220 taki czarny, matowy, kwadratowy - czyli na maksa niemodny.
Szukam też na spokojnie jakiegoś telefonu, który godnie zastąpi obecny - z dużym prawdopodobieństwem będzie miał twór nazywany kiedyś "fizyczna klawiatura" 8) .

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
piotrkw Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 41 razy
Wiek: 61
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1269
Skąd: Trójmiasto
PostWysłany: 06-03-2013, 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek Filip napisał/a:
Szukam też na spokojnie jakiegoś telefonu, który godnie zastąpi obecny - z dużym prawdopodobieństwem będzie miał twór nazywany kiedyś "fizyczna klawiatura" Cool .



Tu niestety masz rację , wytwory firmy sadowniczej w formie telefonu nie bardzo mi odpowiadają . Może z racji rozmiaru palców Wink Ideałem dla mnie jest htc desire z. Jak piszesz z fizyczną klawiaturą na której wreszcie mogę pisać efektywnie sms-y. Używam go już dwa lata i zostanie ze mną na kolejne , choć operator sieci kusi nowymi wynalazkami.
Za to przy całej reszcie "dorosłego "sprzętu pozostanę nieugięty Wink Wink Firma sadownicza !!!! Wink Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Jarek Andrzejewski Płeć:Mężczyzna
Jarek Andrzejewski


Stopień nurkowy: AdvEAN
Ilość nurkowań rocznie: 41
Oznaczenie stage: PTJA
Pomógł: 51 razy
Wiek: 53
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 2707
Skąd: Łódź
PostWysłany: 06-03-2013, 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek Filip napisał/a:
/..jednak nie lubię, kiedy ktoś moją ulubioną muzykę ustawia wg siebie i na dodatek wymaga, że mam do niej dostęp, albo tak jak on chce, albo własnie tak... .


dokładnie to mnie odstręcza od iProduktów Sad
Mam iPoda (na szczęście tylko shuffle Smile ) i szybko zainstalowałem "zamienniki" softu, bo iTunes miał np. zwyczaj kasować mi z urządzenia muzykę, którą skasowałem z dysku.

Nie da się ukryć, że iGadżety są fajne i dobrej jakości, ale jednak - w moim rozumieniu tego pojęcia - nie są (np. komputerami) osobistymi...
Ale może to po trosze wynika też z tego, że dopasowanie "MS lufcików" do moich potrzeb mnie nie przeraża...

_________________
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Maciej Bulkowski Płeć:Mężczyzna
Keep calm and dive solo


Stopień nurkowy: Adv Cave DPV CCR
Ilość nurkowań rocznie: 80
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: bulek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 455
Skąd: West London
PostWysłany: 06-03-2013, 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak tak sobie pomysle to mnie dlugo nie trzeba bylo namawiac na przesiadke na maca.Bylismy na Cyprze skrecilismy dobrym sprzetem fajne kadry. Po powrocie do domu zaczalem kleic wszystko do kupy... chyba nawet nie zaczalem bo moj pc poprostu nie dawal rady. Wcale nie byl slaby Sad podstawowy program ktory byl w pakiecie tez sie nie nadawal. No i znajomy zaproponowal zebym wpadl do niego sprobowac cos zrobic na jego macu. Wystarczylo 30 min, moze nawet mniej zebym sie przekonal. Od tamtej pory mam mniej zmarszczek Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 54
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 06-03-2013, 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piotrkw napisał/a:
Za to przy całej reszcie "dorosłego "sprzętu pozostanę nieugięty
Piotrek, nawet mi przez myśl nie przechodzi namawiać kogoś na to co stare, albo odwrotnie. Chętnie dzielę, że moimi spostrzeżeniami, ale słaby ze mnie doradca, hm... a może przez nieudolność komputerową dobry ?

Próbowałem kupić komputer domowy - taki, który byłby takim magazynem wszystkiego. Mac rewelacyjnie się do tego nadawał - estetyczny, duży, a zarazem kompaktowy. Ten sprzęt bardzo mi się podoba. Nie przeszedł jednego prostego testu: intuicyjnej obsługi. Po 15min "zabawy" w wymyślanie "jak coś włączyć/wyłączyć" - rozczarowany zrezygnowałem.

W telefonie rzadko, ale jednak używam funkcji GPS - głównie w US. Po zastanowieniu, mogę sobie kupić niewielką nawigację, która załatwi sprawę. Zatem nie wykluczone, że sprawa łączności rozwiąże się dużo łatwiej, niż początkowo myślałem.

Ciekawostka - bo chyba tak należy to nazwać?
Komputery z okienkami, jakoś nie specjalnie mi się wieszają. Zwykle raz na 3-4 lata wymieniam komputer, bo bateria już nie wytrzymuje, albo potrzebny serwis blacharski. Wiem, że jako użytkownik windy, mogę podświadomie pomijać niedogodności, ale komp zwykle startuje mi od razu - nie liczę czy dzieje się to w 3,4567sek, czy może o 5 sek dłużej. Robi to co chcę, czyli normalnie działa.
Co zepsułem w ostatnim może powiedzieć Robert - on mi informatycznie obsługuje wszystko co komputerem pachnie 8). Po przeniesieniu danych z poprzedniego laptopa, stary stał się właśnie komputerem domowym. Działa, ma się dobrze, tylko pracuje wyłącznie z zasilacza, bo nie mam kiedy zawieźć aku do regeneracji, a z resztą chyba nawet nie warto.

Bardzo prawdopodobne, że kilka programów, z których korzystam chodzi dobrze na każdym sprzęcie? Przeglądarki pracują na byle czym, więc internet, który komputerowo pochłania największą ilość mojego czasu jest dla mnie stale osiągalny. Resztę czasu staram się zachowywać dla siebie i najbliższych, a komputer mi do tego nie potrzebny Smile .

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Adam Frajtak Płeć:Mężczyzna
GUE PSAI TMX FULL CAVE


Stopień nurkowy: GUE PSAI TMX Cave
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 11 razy
Wiek: 53
Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 2601
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 06-03-2013, 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek Filip napisał/a:
Nie wiem jak się to obsługuje i nie mam już czasu na zrozumienie, że to tak nie działa i że muszę sie tylko przestawić.

I tu jest pies pogrzebany, bo nic nie musisz wiedzieć nie musisz starać się niczego zrozumieć. Apple po prostu kupujesz wyciągasz z pudełka włączasz i już. Nic więcej nie musisz rozumieć po prostu rób to co chcesz. Dokupisz iPhona to zalogujesz się swoim loginem i będziesz miał wszystko skonfigurowane tak jak lubisz bo identycznie jak w iMacu którymś razem odpakujesz z pudełka iPada i tak samo logujesz się i już to wszystko.
BAZĄ jest TWÓJ komputer iMac - iPhone, iPad, iPod ,to tylko końcówki przenośne coś niesamowicie mobilnego.....

_________________
Instruktor NAUI # 49419 http://www.naui.org
"God is at the bottom of the sea and I dive to find him" Enzo Maiorca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
100953
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.