Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Laryngolog dla nurków
Autor Wiadomość
Mirosław Szczepański Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Rescue Diver PADI
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 6
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 22-11-2013, 08:54   Laryngolog dla nurków Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem specjalistą laryngologiem, a jednocześnie od niedawna pochłonęła mnie i mojego 13-letniego syna pasja nurkowania.

W trakcie mojej niedługiej przygody z nurkowaniem spotkałem sporo nurków zarówno początkujących jak i zaawansowanych, których dotykają problemy laryngologiczne głównie uszne (zwłaszcza z trąbką słuchową) i zatokowe.

Jeśli dotyka Ciebie problem z zakresu laryngologii, a jednocześnie nie chcesz poddawać się w uprawianiu swojej pasji, zapraszam do odwiedzenia strony mojego prywatnego gabinetu laryngologicznego zorientowanego na problemy nurkowe. Dodatkowo na stronie facebook'owej publikuję szereg postów laryngologicznych, które mogą być przydatne dla każdego nurka. Na co dzień pracuję również w uniwersyteckiej klinice w Warszawie, gdzie mam stałą możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i styczność z wszelkimi nowościami co jest, jak mi się wydaje, bardzo istotne w dobie ogromnego przepływu nowych informacji.
Zapraszam, być może uda mi się pomóc również Tobie.

_________________
=
Dr n.med. Miroslaw Szczepanski
Gabinet Laryngologiczny dla Nurków
www.sinusitis.pl
www.facebook.com/SinusitisPL
tel. 694-865-845
=
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.