Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Mam dla Ciebie wyprawowy nurkowóz
Autor Wiadomość
Piotr Głoskowski Płeć:Mężczyzna
UGoL Underwater Group of Lodz


Stopień nurkowy: nTMX, Cave, GUE FT
Ilość nurkowań rocznie: 60
Pomógł: 9 razy
Wiek: 56
Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 1040
Skąd: Łódź
PostWysłany: 22-02-2017, 13:40   Mam dla Ciebie wyprawowy nurkowóz Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Sprawa jest następująca. Udało mi się zdobyć rozkładaną wersję czegoś dużego. Dwa lata temu wziąłem w leasing "blaszaka" Peugeota Boxera specjalnie do wożenia wspomnianej rzeczy. Teraz jego utrzymanie stało się mniej zasadne bo wersja rozkładana wchodzi w osobówkę.
Przez te dwa lata okazało się, że jest to wyjątkowo wygodny pojazd do uprawiania płetwonurkowania. NIeograniczony transport, możliwość zwalania brudnego mokrego sprzętu, wieszania czy przenocowania w nim po rozwieszeniu hamaka.

Rozsądek każe go sprzedać zwłaszcza przy obecnych stawkach na ubezpieczanie busów ( 5500 Sad ) ale trochę go szkoda...

Stąd pomysł na odostępnianie go "non profit" osobom planującym większe / cięższe wyjazdy.
NIe zamierzam na tym zarabiać. Z grubsza koszt utraty wartości samochodu liczony jest jako 15 gr/km do tego jakaś część kosztów utrzymania. Rozpiętość tego kosztu wyobrażam sobie od 100 pln przy 1 dniu ( wtedy bez "kilometrówki) po 1000 za miesiąc z kilometrówką.

Blaszak L1H1 ale spokojnie da się w to zapakować sprzęt dla 6 osób ze sprężarką, skuterami i małą łódką Wink.
Oczywiście to elastyczna propozycja, inne pomysły mile widziane Smile.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Piotr Głoskowski Płeć:Mężczyzna
UGoL Underwater Group of Lodz


Stopień nurkowy: nTMX, Cave, GUE FT
Ilość nurkowań rocznie: 60
Pomógł: 9 razy
Wiek: 56
Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 1040
Skąd: Łódź
PostWysłany: 27-03-2017, 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W związku z licznymi zapytaniami potwierdzam lub zaprzeczam:
-Bus jest wyposażony w szafkę na żywność, kuchenkę gazową i naczynia do gotowania
-Bus jest wyposażony w przetornicę DC/AC 12/230V zasilaną niezależnym akumulatorem
-Nie, bus nie jest wyposażony w ekspers do kawy.
-W busie znajdują się dwa krzesełka turystyczne. Kolejne dwa - opcja Wink.
-Bus jest wyposażony w materac do spania dla jednej lub dwóch bardzo zaprzyjaźnionych osób i hamak do rozwieszania po przekątnej paki.
Bus jest wyposażony w nagrzewnicę na pace, ale tylko do chwilowego podgrzania np. na czas przebierania się itp.( otwarty promiennik na butlę).
- Bus pali przy spokojnej jeździe "jestem ciężarówką, jadę z ciężarówkami" około 7/100km. Przy jeżdzie 140km/h pali około 11l/100 km
- Klimatyzacja jest
-radio tez Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.