Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
17-18 maja, Jak ugryźć suchego i nie dać się mu zamęczyć ;)
Autor Wiadomość
Łukasz Błażejewicz Płeć:Mężczyzna
młodszy helowiec


Stopień nurkowy: IAND Adv.Rec.Tmx
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 437
Skąd: Złocieniec/Szczecin
PostWysłany: 16-04-2008, 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Okazało się że i ja mam niedaleko(113km) więc może się pojawię. Jeszcze dokładnie dam odp.

_________________
Pzdr.
Łukasz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1884013
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 16-04-2008, 13:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

boozy napisał/a:
Okazało się że i ja mam niedaleko(113km) więc może się pojawię. Jeszcze dokładnie dam odp.


Zapraszam serdecznie. Z twoich stron pojawi się "jeśli nic go nie zje" Marzyciel.

Wielu z was pewnie nie wie gdzie te Strzelce leżą więc wieczorem umieszczę mapkę, oraz namiary GPS.

Odległości do Strzelec Krajeńskich
- Poznań 130 km
- Szczecin 100 km
- Zielona Góra 140 km

Informacje o okolicznym jeziorze: http://divetrek.com.pl/forum/viewtopic.php?p=14143#14143

Chodź na około można by było zrobić niezłe safari, tyle jest jezior.

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Łukasz Błażejewicz Płeć:Mężczyzna
młodszy helowiec


Stopień nurkowy: IAND Adv.Rec.Tmx
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 437
Skąd: Złocieniec/Szczecin
PostWysłany: 16-04-2008, 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze to nabieram coraz większej ochoty Smile Przeważa też to, że to mój ostatni weekend przed zabiegiem prostowania przegrody Smile

_________________
Pzdr.
Łukasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1884013
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 16-04-2008, 23:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Namiary GPS:

52°54'37.48"Płn.
15°40'33.94"Wsch.

Jak obiecałem wstawiam mapki poglądowe:




j. Lipie w miejscowości Długie leży przy drodze nr 22 jadąc z Gorzowa na Gdańsk.

Wstępnie ten akwen został wybrany na mokrą cześć zabawy Very Happy



W najbliższym czasie powinienem mieć więcej szczegółów logistycznych.

Ale ....wciąż jest nas za mało, aby spotkanie się odbyło!

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
rossol Płeć:Mężczyzna
rosół może być z wielu kur ale nie skur-wielu


Wiek: 56
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 130
Skąd: Gorzów wlkp.
PostWysłany: 17-04-2008, 00:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cześć wszystkim .wreszcie udało mi sie tu wejśc.Rozeslę info już dzisiaj do ok 15 osób które nurkują w okolicach gorzowa.Myslę że 5 -8 przyjedzie.Trzeba tylko dograć salę.Może uda się w Kadecie.Jutro tzn dzisiaj zadzwonię do właściciela aby omowić sprawe.Może uda się też zamówić jakieś ciepłe posiłki i zorganizować ognisko na wieczór ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 17-04-2008, 07:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rossol, dzięki za wsparcie! Jeśli Cadet wypali to będzie najlepsze miejsce na spotkanie. Dowiedź się proszę o możliwość spania w Cadecie. Pokoiki mają całkiem fajne i z super widokiem Very Happy

Aktualizacja listy:

1. Leszek Remesz
2. Marcin "qlphon" Sz.
3. Tomek T. x2 - Poznań
4. Mariusz "Marmiel" M.
5. Przemo_C + 1 - P-ń
6. boozy + 1
7. rossol + ?

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Łukasz Błażejewicz Płeć:Mężczyzna
młodszy helowiec


Stopień nurkowy: IAND Adv.Rec.Tmx
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 437
Skąd: Złocieniec/Szczecin
PostWysłany: 17-04-2008, 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej,

A jak z rozmiarami Santi? Czy znajdzie się suchar na osobnika 176cm, 88kg i but 45?

To ja z kolegą będziemy na bank.

_________________
Pzdr.
Łukasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1884013
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 17-04-2008, 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejne ciepłe informację.
Dzięki rossol'owi zdobyłem kontakt i już lekko urobionego właściciela przystani Cadet przez jego koleżankę Very Happy
Szczegóły:

1. SALA - Niestety sala będzie odpłatna 100 zł. Powyżej pisałem że spotkanie jest całkowicie bezpłatne więc nie wypada abym od was wymagał jakichkolwiek opłat. Jednak jeśli nie jest dla was problem opłacić powiedzmy 5-6 zł / os to było by ok.

2. JEDZENIE - mamy możliwość zamówienia obiadów, które będą wydawane na miejscu. Są to dwudaniowe z kompotem - koszt 15zł, śniadadanie 12zł

3. SPANIE - aktualnie jest jeszcze dostępnie 10 pokoi 2 i 3 osobowych (Cadet) Spanie ok 10 metrów od brzegu j. Lipie. Very Happy
Koszt w pokoju 3 osobowym 30 zł/os w 2 40zł/os.

4. GRIL - Właściciel na wieczór sobotni zaproponował grilla ze szwedzkim stołem. Koszt 40 zł/os

5. Właściciel Cadeta udostępni nam nieodpłatnie fragment pomostu i miejsce na rozłożenie sprzętu. Prawdopodobnie przy kawiarence.

6. 18 maja będą kończyli swoje szkolenie strażacy-nurkowe z Kędzierzyna Koźla, więc pewnie się zbratamy Very Happy

Weekend jeszcze na zastanowienie i czekam na kontakt od was. Wydaje mi się że każdy z
może sam zarezerwować pokój dla siebie, jednak dobrze by było zbiorowo podać ilość obiadów. A jak wy to widzicie?

Jak wygląda ośrodek Razz








_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl


Ostatnio zmieniony przez dzinks dnia 18-04-2008, 13:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 17-04-2008, 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzinks napisał/a:

Jak wygląda ośrodek


Panie... to się napaliłem Smile
Jakie tam są warunki pod wodą? Może się tam przeniosę ze szkoleniami Smile?
Fajna okolica, sympatyczne krzaczory, ośrodek wygląda rewelacyjnie - same plusy (powinienem pewnie być podejrzliwy... ? Wink ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
rossol Płeć:Mężczyzna
rosół może być z wielu kur ale nie skur-wielu


Wiek: 56
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 130
Skąd: Gorzów wlkp.
PostWysłany: 18-04-2008, 10:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="dzinks"]

1. SALA - Niestety sala będzie odpłatna 100 zł. Powyżej pisałem że spotkanie jest całkowicie bezpłatne więc nie wypada abym od was wymagał jakichkolwiek opłat. Jednak jeśli nie jest dla was problem opłacić powiedzmy 5-6 zł / os to było by ok.

Co do sali to może prezenterom zaproponować przejęcie tego zaszczytu.Tak troche głupio stać w bramce i sprzedawac bilety po 5 zł jak do zoo. Mr. Green albo sami w waskim gronie zrobimy zrzutę i bez obciachu bedzie.Co Ty na to ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
rossol Płeć:Mężczyzna
rosół może być z wielu kur ale nie skur-wielu


Wiek: 56
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 130
Skąd: Gorzów wlkp.
PostWysłany: 18-04-2008, 10:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Super fotki tak apropos.Mało kto ma zdjęcia swojego ośrodka z samolotu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Przemo_C Płeć:Mężczyzna


Wiek: 51
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 383
Skąd: Poznań
PostWysłany: 18-04-2008, 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie i kusząco to zaczyna wyglądać. Wink

Najlepiej będzie, Dzinks, jeżeli wyznaczysz jakiś termin na wpłaty, zbierzesz kasę i opłacisz allinclusive w ośrodku. Pozwoli to zweryfikować faktyczną liczbę chętnych i uprości sprawę zamawiania pokoi.

Ja piszę się na poniższe opcje (dwie osoby):

1. Nocleg z widokiem na zatokę, pokój 2os. - 80zł.
2. Sala - 12zł.
3. Obiad w niedzielę (z kompotem Very Happy ) - 30zł.
4. Grill - 80zł.
5. Towarzystwo - bezcenne.
Razem - 202zł.

Robiąc grill nieco wcześniej, można zrobić z niego obiadokolację i zaoszczędzić trochę czasu (kosztem komptu Wink).

Czy w cenie noclegu jest jakieś śniadanie?
O której planujemy zacząć spotkanie?

_________________
Pozdrawiam
Przemo_C

www.potatos.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 18-04-2008, 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przemo_C napisał/a:
O której planujemy zacząć spotkanie?

Nie wiem jak Bartek i Paweł - ja dojadę w piątek wieczorem, więc zaczynamy w sobotę skoro świt koło 9.00-10.00?


Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 18-04-2008, 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rossol napisał/a:
Co do sali to może prezenterom zaproponować przejęcie tego zaszczytu.Tak troche głupio stać w bramce i sprzedawac bilety po 5 zł jak do zoo. Mr. Green albo sami w waskim gronie zrobimy zrzutę i bez obciachu bedzie.Co Ty na to ??


OK. Mogę podjąć się zebrania tej kwoty. Jeśli zebrana kwota będzie większa niż 100 zł to za nadwyżkę kupię ciastka czy/i napoje na spotkanie.

Przemo_C napisał/a:
Najlepiej będzie, Dzinks, jeżeli wyznaczysz jakiś termin na wpłaty, zbierzesz kasę i opłacisz allinclusive w ośrodku. Pozwoli to zweryfikować faktyczną liczbę chętnych i uprości sprawę zamawiania pokoi.


Przystaję na to. W poniedziałek mogę założyć subkonto i zacząć zbiórkę.
Termin graniczny wpłat proponuję na 27.04.2008.

Jeśli do wieczora w poniedziałek, ktoś z was nie otrzyma wiadomości z numerem konta to proszę o wiadomość.

Przed wpłatą proszę o podawanie rozpiski jak to uczynił powyżej Przemo_C.

Przemo_C napisał/a:
Robiąc grill nieco wcześniej, można zrobić z niego obiadokolację i zaoszczędzić trochę czasu (kosztem komptu Wink


To będzie chyba za wcześnie na grila, jeśli zaczniemy powiedzmy o 10:00 w sobotę.

Cytat:
Czy w cenie noclegu jest jakieś śniadanie?


Zapomniałem dodać śniadanie dodatkowo 12zł.

Dorota i Wojtek napisał/a:
Nie wiem jak Bartek i Jarek - ja dojadę w piątek wieczorem, więc zaczynamy w sobotę skoro świt koło 9.00-10.00?


Godzina rozpoczęcia o 10:00 jest dla mnie ok. I taką proponuje.

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 18-04-2008, 15:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka,


Jest problem ze spaniem w ośrodku Cadet.
Zarezerwowałem dwa pokoje o które prosił Wojtek i Przemo_c.
Niestety dziś zadzwoniła TPSA i zabrała resztę. Jednakże określiła zapotrzebowanie 30-40 osób, więc nie jest to konkretna liczba. Poprosiłem o blokadę na ile się da, w poiedziałek będę wiedział więcej.

Natomiast poszukam dla chętnych jakiejś alternatywy.

Jeszcze jedno. W Cadecie są pokoje wyłącznie 4 osobowe, więc jak ktoś zarezerwuje pokój 2 osobowy to i tak trafia do 4 osobowego i ma po dwa łóżka na głowę Very Happy

Potwierdziłem rezerwację sali: Mamy ją na od 10:00 do 14:00.
Obiad ok. 14:30
Grill ok 19-20

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.