Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
17-18 maja, Jak ugryźć suchego i nie dać się mu zamęczyć ;)
Autor Wiadomość
mirwena Płeć:Kobieta


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 9
Skąd: Lublin
PostWysłany: 18-04-2008, 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a z Lublina 600 km Sad

_________________
Pozdrawiam
Anka
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1590080
   
rossol Płeć:Mężczyzna
rosół może być z wielu kur ale nie skur-wielu


Wiek: 56
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 130
Skąd: Gorzów wlkp.
PostWysłany: 18-04-2008, 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie pękaj tylko ruszaj w piątek.My jeździmy na kopary ne weekendy i dystans do pokonania mamy 450 wiec tez dasz rade
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 18-04-2008, 16:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mirwena napisał/a:
a z Lublina 600 km

Z Warszawy niewiele mniej Smile. Nie przejmowałbym się tak bardzo - na ostanie testy na Koparkach przyjechały osoby z wybrzeża salut .

Może dobrym pomysłem jest zrobienie sobie przedłużonego weekendu i przyjazd o 1-2 dni wcześniej? Okolica wygląda rewelacyjnie, więc można zarówno ponurkować jak i po prostu odpocząć...

Pozdrawiam,

Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 18-04-2008, 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdyby z W-wy szykowała się jakaś ekipa to mógłbym sie podpiąć.
Chyba, że niedługo gdzieś bliżej stolicy uda się zorganizować podobne warsztaty?

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 21-04-2008, 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy naprawdę tak mało nas jest na spotkanie? Jeśli nie zbierze się więcej osób do 1 maja to spotkanie trzeba będzie odwołać/przesunąć !!! Sad

Proszę was o poinformowanie waszych nurkujących znajomych, którzy nie zaglądają na fora, o zbliżającym się spotkaniu.

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
tomaszg Płeć:Mężczyzna


Wiek: 50
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 434
Skąd: szczecin
PostWysłany: 21-04-2008, 22:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="Dorota i Wojtek"][quote="mirwena"]a z Lublina 600 km[/quote
Z Warszawy niewiele mniej Smile. Nie przejmowałbym się tak bardzo - na ostanie testy na Koparkach przyjechały osoby z wybrzeża salut ."]



To min bylem ja z Robertem - dojechalismy ze szczecina ( zrobilsmy sobie wtedy quasi safari nurkowe - zahaczylismy nawet o hermanice) Very Happy

Jesli chodzi o strzelece to generalnie chetnie bysmy wpadli - problem nasz polega na tym ze akurat w tym terminie mamy rozpoczecie sezonu w naszym klubie.
Musze to jeszcze przemyslec i dam znac.

pozdrawiam
tomasz

_________________
pozdrawiam
Tomasz
--------------------------------------------------------
THE TRUTH IS OUT THERE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
rossol Płeć:Mężczyzna
rosół może być z wielu kur ale nie skur-wielu


Wiek: 56
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 130
Skąd: Gorzów wlkp.
PostWysłany: 22-04-2008, 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jutro podzwonie po nurkach po ostaniej akcji mailowej,chyba już wiekszość odebrała poczte. liste podam na prv dzinks.wstępnie jest już 6 chętnych i ja. Tak z ciekawości zapytam,jakie jest opłacalne minimum dla prezenterów ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 22-04-2008, 01:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rossol napisał/a:
opłacalne minimum

Niezłe hasło.

Jeżeli mają przyjechać 3-4 osoby prowadzące prezentacje z Trójmiasta, Wrocławia i Warszawy, to nieco dziwne byłoby żeby testerów było 7 ... scratch

Swoją drogą sytuacja jest dla mnie co najmniej "specyficzna". Pojawia się możliwość spotkania z producentami skafandrów, ocieplaczy, różnych typów latarek. Każdy może dowiedzieć się wszystkiego co sobie wymyśli. Sprzęt może zabrać ze sobą do wody i sprawdzić tak, żeby wyrobić sobie własną, nieskrzywioną "marketingowym bełkotem" opinię. Nikt nie chce za to kasy. Rafał załatwia jakiś super ośrodek gdzie można spędzić weekend z rodziną, a przy okazji zamoczyć się w suchaczu i oślepić HID'em jakąś żabę Wink ...
Mając na uwadze naszą krajową opiniotwórczą przypadłość jak to wszystko jest skomercjalizowane, drogie i na pewno do niczego to takie spotkanie powinno spowodować, że ośrodek będzie pękał w szwach - no bo przecież ma ono znamiona "starych dobrych czasów, gdzie wszystko organizował klub i..." no i mamy już 6 osób chętnych Confused (temat przeglądały do tej pory 93 osoby zarejestrowane na forum i blisko 600 gości)


10-15 osób to z mojego punktu widzenia owa "opłacalność" Neutral .


Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 22-04-2008, 09:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Leszek Remesz + ?
2. Marcin "qlphon" Sz.
3. Tomek T. x2 - Poznań
4. Mariusz "Marmiel" M. +1 - Gorzów
5. Przemo_C + 1 - P-ń
6. boozy + 1
7. rossol + ok 10 (niedziela)
8. Jacek Ż. "Marzyciel"
-----
Aktualna suma: ok 20 + ja Very Happy

Proszę osoby, które nie zgłosiły informacji o ilości obiadów, śniadań, grille, noclegów o przesłanie informacji wraz z wyszczególnieniem na który dzień co zamówić.

Rozmawiałem z Krzysztofem, szefem CADET'a, o kolejnych noclegach. Na razie TPSA ma wstępnie zamówioną całą resztę i określą się do końca kwietnia co do konkretnej ilości. Możliwe że 3 pokoje się zwolnią. Jeśli jednak nie to już mam kontakt do polecanego przez Krzyśka gosp. agroturystycznego. Na razie nikt więcej nie wyraził chęci na nocleg więc nic nie zamawiam więcej.

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
rossol Płeć:Mężczyzna
rosół może być z wielu kur ale nie skur-wielu


Wiek: 56
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 130
Skąd: Gorzów wlkp.
PostWysłany: 22-04-2008, 22:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

spoko Wojtek ! Wiara jest jakaś leniwa po zimie.Rozruszałem ich trochę dzisiaj telefonami i wszyscy chcą być,tylko im się niechce dać głosu.Trzeba zapytac.Poza tym rejestracja na forum to już wysiłek Laughing Ja mam 15-17 deklaracji tak myslę na 90%.To młode nury max aowd-light rekreacja i chcą popróbować pływania na sucharkach i pogadać z ziomalami po fachu.Będzie dobrze, wiara jest solidna i zameldujemy się sporą bandą(min 10 nura-luda) z Gorzowa mamy blisko i niekoniecznie wszyscy chcą spać,ale frekfencja na próbach w niedzielę będzie wysoka. salut i czuwaj ......Grupa inicjatywna z pewnością skusi się na piwko przy ognisku i gawędę o taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakich wrakach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 23-04-2008, 07:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej.

Mam kolejną ciekawą (z mojego punktu widzenia Smile ) informację:

Paweł Jarmołowicz - właściciel firmy Sea Monster zapowiedział, że jedna z osób biorących udział w testach wróci do domu jako właściciel HID'a SM 14W/4,5Ah 8) . Wybór ofiary późniejszego posiadania Shocked , odbędzie się drogą losowania...


Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 23-04-2008, 07:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:
Paweł Jarmołowicz - właściciel firmy Sea Monster zapowiedział, że jedna z osób biorących udział w testach wróci do domu jako właściciel HID'a SM 14W/4,5Ah Cool . Wybór ofiary późniejszego posiadania Shocked , odbędzie się drogą losowania...


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Przesadził Very Happy

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
rossol Płeć:Mężczyzna
rosół może być z wielu kur ale nie skur-wielu


Wiek: 56
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 130
Skąd: Gorzów wlkp.
PostWysłany: 23-04-2008, 09:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Robi sie ciekawie.Może koledzy z Santi suchego by zadedykowali.....? afro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
sea monster Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: advanced nitrox i in
Wiek: 56
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 137
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 23-04-2008, 10:24   sea monster Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich

Losowanie odbędzie się w sobotę wśród osób, które będą nurkowały. Losowanie będzie pod nadzorem Wojtka

pozdrawiam
Paweł Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Łukasz Błażejewicz Płeć:Mężczyzna
młodszy helowiec


Stopień nurkowy: IAND Adv.Rec.Tmx
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 437
Skąd: Złocieniec/Szczecin
PostWysłany: 23-04-2008, 11:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rossol napisał/a:
Robi sie ciekawie.Może koledzy z Santi suchego by zadedykowali.....? afro


Może przynajmniej kamizelkę ocieplającą lub ocieplacz Smile

To teraz nikt nie skupi się na sucharach ;p

Ja także nie mam szczęścia w losowaniach Crying or Very sad Rolling Eyes

_________________
Pzdr.
Łukasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1884013
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.