Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyjazd do Chorwacji - odstąpię miejsce
Autor Wiadomość
Przemek Hinc Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Adv. EAN, Tech Cave
Ilość nurkowań rocznie: 100
Stopień instruktorski: Adv. Rec TMX, OWSI
Ubezpieczenie: NFZ
Wiek: 36
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 124
Skąd: Luzino
PostWysłany: 27-06-2013, 19:33   Wyjazd do Chorwacji - odstąpię miejsce Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejo,

Z powodów zdrowotnych nie mogę pojechać na wyjazd nurkowy do Chorwacji na wyspę Vis. Wyjazd jest w sobotę 29.06.2013, także zostało niewiele czasu na decyzję. Organizatorem wyjazdu jest Centrum Nurkowe Submarine z Redy.
Koszta wyjazdu to:
950 zł (zakwaterowanie w 3-osobowym apartamencie oraz opieka instruktora - organizatora wyjazdu - miejsce z nim w apartamencie, wyżywienie we własnym zakresie)
210 euro - pakiet nurkowy na miejscu
ok. 500 zł - dojazd (wynajęcie samochodu Mercedes Vito + koszt paliwa) - miejsce jest zarezerwowane.

300 zł jest opłacone w ramach zaliczki i nie oczekuję zwrotu - osoba, która zdecyduje się pojechać ma o tyle taniej, chodzi o to, żeby miejsce się nie zmarnowało. Oferta jest adresowana do osób o poziomie zaawansowania AOWD lub wyżej. Jest także możliwość nurkowań technicznych (trochę droższy pakiet nurkowy - ja się na takie wybierałem, z partnerami nie będzie więc problemu, bo są tacy w grupie).

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu moim 696 488 198 albo bezpośrednio do organizatora 501 512 143.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.