Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Targi DRT Shanghai 2019
Autor Wiadomość
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 11-04-2019, 10:31   Targi DRT Shanghai 2019 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej.
Ostatnio zaskoczył mnie kolega mieszkający na południu Chin. Zaskoczył mnie tym, bo odwiedzil nasze stoisko na tamtejszych targach, a jest Polakiem.
Może podobna niespodzianka zdarzy się tutaj?
Zatem, jeżeli ktoś akurat przechodziłby w okolicy... Cool Zapraszam serdecznie na stoisko TecLine na targach DRT w Shangahju.
Start jutro.

Tymczasem dochodzi tu 17:30 i nie działają mi emaile, FB (ale to nic nowego) Watsup,... ale działa forum Smile . Większość dostępów internetowych skonfigurowana jest pod smatphony, więc kiedy gramolę się z komputerem wzbudzam hmm... historyczną sensację Wink Twisted Evil ?

W innym wątku wspomniałem, że napiszę o paście do zębów Smile.
Przy osobistej kontroli na lotnisku w Pekinie poproszono mnie na bok i mam otwierać torbę bo mam tam "tupe" Shocked Shocked . Mowię, że nie mam tupe, ale torbę otwieram, a miła pani wyciąga moją pastę do zębów i tłumaczy, że tupe nosi sie przy sobie Smile .

Szkoda, że nie zostawiłem włączonego komunikatora na forum - może niektórzy pamiętają, ale był taki rodzaj czatu, w którym każdy mógł coś napisać - dostępny na dole strony - coś jak fejsbuk bez obrazków Wink . Niestety o dostepie do panelu admina mogę zapomnieć Sad - więc nie sprawdzę czy ta opcja jeszcze działa.

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Piotr Michałek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: IANTD AdvNx, GUE Fun
Ilość nurkowań rocznie: 50
Ubezpieczenie: DAN Sport Silver
Oznaczenie stage: PIOM
Wiek: 54
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 144
Skąd: Opole
PostWysłany: 11-04-2019, 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtku, rozumiem że oprócz laptopa zabrałeś ze sobą jakiś sprzęt robiący zdjęcia i będzie choć mała relacja z dużych, jak pojmuję chińczyków i ich rozmiar, targów ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 11-04-2019, 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piotr Michałek napisał/a:
i będzie choć mała relacja z dużych, jak pojmuję chińczyków i ich rozmiar, targów ?

Na 100% . Właśnie chciałem podlinkować relację z ubiegłego roku, z tych samych targów na południu Chin w Guangzhou i... wyparowała Shocked . Nie wiem gdzie ją załadowałem Embarassed .
W podobnym klimacie jak w Chinach odybwają się targi ADEX np. w Singapurze . Dużo odwiedzających, wszscy bardzo chętni na wszelkiego rodzaju spotkanie, opowieści czy prezentacje. Ostatnio na DRT miałem taką na temat Ghost Fishing i nie ma posta Evil or Very Mad .

Jutro zaczynają się tutaj targi rocznicowe - 10te.
Nasz lokalny dystrybutor Corey jest bardzo przejęty i... zaskoczony. Mieliśmy tu mieć około 20-21st C. Cały 4 osobowy zespołł TecLine przyjechał w t-shirtach i mini spódniczkach i... wczoraj temperatura trochę przekroczyła 10st Shocked . Nakupili więc jakieś golfy czy inne kufajki i będzie rozrywkowo.

Ciągle odnoszę wrażenie, że gdzieś musi być ubiegłoroczna relacja - przecież akcji z wyrwaną klamką w hotelu zazdrościli mi wszyscy, podobnie zresztą masaży "prostejt bi hepi" czy wegańskiego śniadania opierającego się o pieczone nagi młodych kaczek.
Niestety nie działa mi przeglądatrka, nie mam dostępu do FTP, a prędkość internetu pozwala w zasadzie na pisanie postów na stronie o dynamice naszego forum Wink .

Tymczasem mamy to 01:38 w nocy, a ja przed chwilą zakończyłem proby zaśnięcia - jutro, tj. dzisiaj będzie fajnie - w Czechach powiedzieli by "zombiarsko" Wink .

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 12-04-2019, 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Minęła północ, a w Polsce 18 więc spróbujmy załadować jakiś obraz Smile .
Mieszkam na 30 piętrze trójwieżowego hotelu, w którym liczba gości skutecznie spowalnia internet - inna sprawa, to fakt, że korzystam z różnych produktów google, które nie mają tutaj wsparcia, a często są blokowane.
Zdjęcia nie mają jakieś ustalonej kolejności, żeby zrobić podgląd tego co napisałem czekam dłuuugo, więc nie wykluczam, że komentarze do zdjęć mogą być pomieszane, za co przepraszam.

Na Targach widać kilka polskich firm: SANTI, X-deep, Ammonite i TecLine co sprawia, że czuję się jak w domu - inna sprawa jak prezentowane są te firmy przez lokalnych dystrybutorów - trochę będzie można podglądnąć na zdjęciach

To okładka naszego chińskiego cennika Smile


...a to widok z okna mojego hotelu


Wejście na targi DRT




Ciekawa prezentacja o nurkowaniu w Europie i publika nie dopisuje - powów? Brak chińskiego tłumacza


Mapka targów - wielkościowo są niewiele mniejsze od niemieckiego Boot (licząc tylko halę nurkową w Niemczech)


...a to nasz Corey zfryzurą a'la logo TecLine Wink


"damskie" Wink automaty


Sprzęt z jakiegoś powodu firmowany przez UTD


na stoisku tej firmy pojawił się jej założyciel - Andrew Georgitsis


Jadna z dwoch, dużych galerii foto


a tu pierwsi klienci


no i lubiany w tej okolicy automat tłokowy


Bardzo miłe odwiedziny Dyrektora Scubapro na Chiny


...i 1/5 naszego personelu


druga galeria zdjęciowa


podwodne drony - jest ich pełno w różnych wersjach


komputery...


SANTI


maska do ładnego wygladania - czyli maska bez zacisków do wyrównywania ciśnienia


Skutery inaczej? Dlaczego nie?




Płetwy...


stoisko kilku firm, w tym X oraz Ammonite


trochę organizacji






wszystko żeby poskładać ramiona


no i podróbka worków Maresa - zwróćcie uwagę na położenie inflatorów


Seacam








światło dobrze u nas znane


uznany za "nowość targów" Peanut 16 Professional (wersja kevlarowa)




zamiast szkieł w masce...


miejsce dla VIPów jeszcze świeci pustkami Wink


pojemniki na sprzęt nurkowy i pojemniki wyglądające jak sprzęt nurkowy


można sobie narysować tło stoiska (jeszcze do tego wrócę )


Halcyon - firma, która miała znaczący wpływ na produkty TecLine - po raz kolejny mnie rozczarowała - stoisko z dobrą grafiką i... totalnym pomieszaniem produktów kilu firm, a samego Halcyona niewiele - szkoda


Niedawno, będąc w Madryucie pisałem o jednym z największych stoisk na tamtejszych targach - stoisku Cressi. Tutaj mocno przeciętnie.


Sunnto oraz Beuchat


Na koniec troche swojskich kimatów Smile


ciekawy pomysł: przychodzisz na stoisko, cztasz kod QR i udostępniasz go wybranym znajomym, za co na miejscu możesz wybrać produkt, na który dostajesz zniżkę targową


zapomniałem - w Hiszpanii wydawało mi sie, że kwestia syren, to jakaś lokalna fanaberia. Okazuje się, że to cały międzynarodowy ruch syren, który nie tylko ma się dobrze, ale ciągle zdobywa nowych sympatyków...


Corey - nasz chiński dystrybutor na stoisku własnego pomysłu




SM - to co u nas robi furorę, tutaj ma się umiarkowanie tak sobie - nurkowie rekreacyjni wolą mono, a techniczni twina



Zakrzówek w Szanghaju? Dlaczego nie Smile



Dajcie proszę znać czy zdjęcia się nie powtarzają - nie mam podglądu Sad.

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Kamil Szwarc Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: mccr, tmx, cave
Ilość nurkowań rocznie: 40
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 193
Skąd: Rushall, UK
PostWysłany: 12-04-2019, 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

一切还好 Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
bpiotrek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: GUE T1
Pomógł: 27 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 965
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 13-04-2019, 10:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to że nawet opisy pasują do zdjęć Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 13-04-2019, 12:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na tym wyjeździe męczy mnie jetlag - dzisiaj "poszedłem spać" o 0600, a wstałem 2 godziny później.
Nastrój zatem zombiacki Wink .

Na dzisiaj koniec pracy - jest 1930, a ja grzecznie przeprosiłem towarzystwo i czmychnąłem do hotelu - kroi się jakaś większa impreza, a moje socjopatyczne nastroje mogłyby się nie wpisac w klimat Wink .

Mam za to zagadkę Cool - ale potrzebny jest wstęp, budujący nastrój Wink .
Wczoraj znajomi zaprosili mnie do centrum i starego miasta - nigdy tam nie byłem, więc zaskoczenie wzrosło, kiedy okazało się, że kolację zjemy w 3 najwyższym budynku w Chinach - taki tam blok wysoki na trochę ponad pół kilometra. Okolica wydała mi się dziwnie... znajoma Shocked . Więc pytam skąd to dejavu - może wszyscy tak mają? Okazało się, że w miejscu tym kręcony był jeden z Bondów (Skyfall) a konkretnie kawałek jak super agent zakilerzył jednego gościa z giwerą, kiedy ten zastrzelił kogoś przez dziurę w szybie. No i poczułem się mocno "wow" ale najlepsze będzie za chwilę.
Corey wybrał 3 gwazdkową restaurację Michelin z kuchnią wegetariańską. Myślę no... to się dopiero będzie działo Shocked . Jedzenie takie, że trudno było przestać, ale wracamy do zagadki.

Jak myślicie, co w takiej restauracji jako pierwsze pojawia się na stole?
Nie przygotowałem żadnej nagrody, ale i tak będzie ciekawie...


Wracamy na targi.
Czy gdyby dostępna była obudowa do Iphone, pozwalająca używać tego telefonu do 80m, z różnymi nakładkami na obiektyw (makro, szeroki, filtry) i... pozwalała na pełne wykorzystanie funkcji telefonu (ekranu) to?
Kupilibyście? Ptanie oczywiście do ajfonowców?

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Tomek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: CMAS P2
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: ZUS
Pomógł: 4 razy
Wiek: 53
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 176
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 14-04-2019, 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek A. Filip napisał/a:

Czy gdyby dostępna była obudowa do Iphone, pozwalająca używać tego telefonu do 80m, z różnymi nakładkami na obiektyw (makro, szeroki, filtry) i... pozwalała na pełne wykorzystanie funkcji telefonu (ekranu) to?
Kupilibyście? Ptanie oczywiście do ajfonowców?


to zależy od:

- funkcjonalności - tu porównałbym przede wszystkim do GoPro

- kompatybilności (raczej od modelu 6s w górę), wskazana z akcesoriami GopPro ze względu na popularność i dostępność (sam to stosuję w miarę możliwści)

- ceny - wystarczy że napiszesz do iphone i cena rośnie w górę geometrycznie (tak jak w przypadku "diving equipmentu")


...zakładam ,że posiadasz już jakieś foty ?
:O)

_________________
pozdrowionka
Tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 14-04-2019, 10:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tomek napisał/a:
- funkcjonalności - tu porównałbym przede wszystkim do GoPro

Co przez to rozumiesz?
Nie znam Iphone, ale zakładam, że ma podobne oprogramowanie jak większość smartfonów - podobnie obiektyw (zdjęcie robione jest głównie w oparciu o soft).
Tomek napisał/a:
...zakładam ,że posiadasz już jakieś foty ?

Tak - tylko załadowanie poprzednich zdjęć to była tu droga przez mękę - drugą część relacji z DRT załaduję jak będę bliżej PL salut

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Piotr Głoskowski Płeć:Mężczyzna
UGoL Underwater Group of Lodz


Stopień nurkowy: nTMX, Cave, GUE FT
Ilość nurkowań rocznie: 60
Pomógł: 9 razy
Wiek: 56
Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 1040
Skąd: Łódź
PostWysłany: 14-04-2019, 10:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Klucz byłby w skuteczności nakładek o których wspominasz. Czy poprawiłyby ilość światła która wpada do obiektywu na tyle żeby zdjęcia przy słabym świetle się do czegoś nadawały. No i czy ma dziurkę do przewleczenia sznureczka do dowiązania karabinka Smile.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 14-04-2019, 11:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piotr Głoskowski napisał/a:
Klucz byłby w skuteczności nakładek o których wspominasz. Czy poprawiłyby ilość światła która wpada do obiektywu na tyle żeby zdjęcia przy słabym świetl
Na moje oko, wszystko co znajduje się przed obiektywem może w najlepszym wypadku nie pogorszyć parametrów jasności obiektywu.
Cała reszta to magia elektroniki i dodatkowego światła.

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
TomM Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: full cave, full tmx
Ilość nurkowań rocznie: 70
Pomógł: 35 razy
Wiek: 60
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2578
Skąd: Katowice
PostWysłany: 14-04-2019, 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek A. Filip napisał/a:
Nie znam IPhone


Takie obudowy istnieją od dawna, to nie jest żadna nowość. Dedykowane do konkretnych modeli, także najnowszych z podwójnym obiektywem, istnieją konwertery szerokokątne i specjalne aplikacje producentów obudów do współpracy mechanicznej i optycznej. Zasadniczo problem jest jeden, za to podstawowy: brak jakiejkolwiek możliwości sterowania lampą błyskową.
Ajfony robią bardzo przyzwoite zdjęcia, także w słabym świetle, bez porównania do GoPro, ale wspomniane ograniczenie powoduje, że pod wodą to chyba snorklując, lub bardzo płytko Smile
Do wideo? Być może. W 4K Smile Ewentualnie zdjęcia bez lamp błyskowych, tylko z lampami wideo. Chyba jednak przewaga formy nad treścią
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
kjar Płeć:Mężczyzna
Jarek


Pomógł: 2 razy
Wiek: 62
Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 1094
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 14-04-2019, 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek A. Filip napisał/a:
...
Jak myślicie, co w takiej restauracji jako pierwsze pojawia się na stole?
Nie przygotowałem żadnej nagrody, ale i tak będzie ciekawie...
Pieczony drób.

_________________
W gruncie rzeczy nie chodzi wcale o to co umiesz, lecz o to w jaki sposób korzystasz ze swoich umiejętności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2682401
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 14-04-2019, 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kjar napisał/a:
Pieczony drób.
No... to byłoby pewnie (dla mnie) jeszcze większe zaskoczenie, bo restauracja była wegetariańska Wink .

Otóż na stole pojawiły sie... power banki Shocked Shocked Shocked - znajomi skomentowali to w stylu "wow ale super", a ja oniemiałem.
Inna sprawa, że trzymanie smrtfona w ręku jest tu na pozimie "jeżeli nie trzyma, to coś sie stało", posunęło sie to do tego stopnia, że w czasie wspólnej kolacji, rzeczą normalną okazało się ogladanie jakiegoś filmu, czy pisanie do kumpla. Rozglądnąłem się niepewnie, ale przy wszystkich stolikach wygląda to tak samo. Osoba siedząca przy stole, naprzeciw ciebie, rozmawia z tobą, ale wrażenie jest takie jakby był to przerywnik w gapieniu się w ekran telefonu. Zamówienie na ekranie telefonu, płatność po zeskanowaniu kodu QR na stoliku (płatność dzieje się automatycznie)... mój świat zaczął się kończyć Wink ...w Chinach .

Wracając do klasy restauracji zdobycie nawet 1 gwiazdki Michelin jest najdelikatniej mówiąc "niełatwe"(do niedawna w PL mieliśmy tylko jedną taką restaurację), znam z grubsza europejskie zasady ich przyznawania i wydawało mi się, że są one jakoś tak ogólnoświatowe. Jak widać nie do końca, albo... modyfikowane w różnych rejonach świata.
Pierwszy raz dostałem też komplet "sztućcy" w zawansowanej, lokalnej wersji; patyczki o dwóch długościach i grubościach (jedne do najładania na talerz, a drugi do zjadania), łyżkę do zup i łyżke do nakładnia potraw o niestałej konsystencji i sosów.

Wracając do obserwacji telefonicznych.
maszerujemy na stare miasto. Większość turystów nos w telefonach i co jakiś czas głowa do góry i zdjęcie. Uciekła gdzieś ciekawość odkrywania czy jak?
Pytam znajomych co by zrobili, gdyby w jednej chwili zgubili telefony? Oni na to 4 ? Nie ma szans, to niewykonalne. Ok, mówię, idziecie tylko w dwójkę i z jakiegoś powodu telefony wam giną co robicie?
Odpowiedź niemal jednoczesna: szukamy najbliższego sklepu z telefonami i ściągmy kopie z chmury...


Targi przed godziną się skończyły (jest tu teraz 1900) po raz kolejny obserwowałem jak duże emocje bodzi tu losowanie nagród ufundowanych przez wystawców. Jedną z 3 głównych nagród ufundował nasz dystrybutor - zestaw Peanut 16 w kamuflarzu trafił do uśmiechniętej młodej dziwczyny Smile .


TomM napisał/a:
brak jakiejkolwiek możliwości sterowania lampą błyskową.

w Iphonie nie można wybrać opcji "zawsze błyskaj"? czy chodzi o parametry samego błysku?
Wydawało mi się, że to takie 4 ikonki: auto, bez, z, dopełniający ?

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
TomM Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: full cave, full tmx
Ilość nurkowań rocznie: 70
Pomógł: 35 razy
Wiek: 60
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2578
Skąd: Katowice
PostWysłany: 14-04-2019, 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek A. Filip napisał/a:
w Iphonie nie można wybrać opcji "zawsze błyskaj"? czy chodzi o parametry samego błysku?


To nie jest błysk lampy błyskowej Smile To latarka diodowa. Nie wysteruje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.