Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Nitroksowe soboty
Autor Wiadomość
hubert68 Płeć:Mężczyzna
GUE T1+, C2, DPV1, Instr. TDI SDI # 15659


Stopień nurkowy: T1+,C2,DPV1/Av.TMX
Ilość nurkowań rocznie: 180
Stopień instruktorski: TDI TMX
Ubezpieczenie: DAN PROSLV
Oznaczenie stage: HUBI
Pomógł: 10 razy
Wiek: 56
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 877
Skąd: Svärtinge, Szwecja
PostWysłany: 17-09-2011, 21:09   Nitroksowe soboty Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wraz z Jackiem Biernackim, mam przyjemność zaprosić do udziału w cyklu szkoleń pod nazwą "Nitroksowe soboty". W każdą pierwszą sobotę miesiąca na nurkowisku Jaworzno - Koparki, odbędzie się - w promocyjnej cenie 199zł/osobę - cykl szkoleń na stopień "TDI - Nitrox Diver" - nitroks podstawowy. Celem szkoleń jest promocja nitroksu jako podstawowej mieszanki oddechowej, zarówno wśród nurków, jak i - poprzez popularyzację i upowszechnianie uprawnień - zwrócenie bazom uwagi na sens i opłacalność posiadania nitroksu w ofercie podstawowej i traktowania go na równi z powietrzem.
Kurs "TDI - Nitroks Diver" upoważnia absolwenta do używania nitroksów o zawartości tlenu od 22 do 40% w zakresie posiadanych uprawnień. Czyli: daje niezbędną wiedzę o sprzęcie, procedurach, korzyściach i zagrożeniach, aby komfortowo korzystać z tej mieszanki.
Kurs "TDI - Nitrox Diver" jest kursem czysto teoretycznym, więc nurkowania nie są wymagane a zalecany przez federację czas zajęć to ok. 3 godziny, zakończone egzaminem. Egzamin ma na celu zorientowanie się wykładowców, czy temat zostały w należytym stopniu zrozumiany i zapamiętany a w razie ewentualnych braków: omówienie ich i uzupełnienie.
Cena kursu zawiera koszt certyfikatu. Cena kursu nie zawiera ceny wejścia na bazę Jaworzno-Koparki.
Dlaczego Koparki? Ponieważ baza jest w centrum największej aglomeracji w Polsce, ponieważ jest najlepiej zorganizowaną i prowadzoną bazą w Polsce, ponieważ w przerwach można zanurkować w jednym z najpiękniejszych polskich nurkowisk, ponieważ jest dostępny nitroks, ponieważ baza socjalno-noclegowa jest na miejscu, ponieważ przejrzystość wody rzadko spada poniżej 7m... itd.
Najbliższy termin: 01 październik 2011, godzina 11-00. Zgłoszenia na priv do mnie lub do hubert68.
Pozdrawiam. Hubert Urbańczyk
instruktor SDI/TDI 15659

_________________
Pozdrawiam,
Hubert Urbańczyk
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
TomS Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: -)
Stopień instruktorski: OWSDI, MSDT
Pomógł: 24 razy
Wiek: 54
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 1577
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 18-09-2011, 11:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hubert68 napisał/a:
Zgłoszenia na priv do mnie lub do hubert68
Też mi wielka alternatywa.. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
busi Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: wawa
PostWysłany: 18-09-2011, 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajna inicjatywa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3096165
   
PadreKris Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 129
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 18-09-2011, 13:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też mi wielka alternatywa..

Oj tam, oj tam TomS

Pociągnął chłopak ogłoszenie JackaPlacka z Nurasa tylko nie wszystko zmodyfikował Mr. Green A że wspólny projekt to chyba dobrze. Laughing

_________________
Pozdrawiam!
Krzysztof
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
WojtekC Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: iantd
Wiek: 42
Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 62
Skąd: Łódź
PostWysłany: 18-09-2011, 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Świetna inicjatywa panowie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
hubert68 Płeć:Mężczyzna
GUE T1+, C2, DPV1, Instr. TDI SDI # 15659


Stopień nurkowy: T1+,C2,DPV1/Av.TMX
Ilość nurkowań rocznie: 180
Stopień instruktorski: TDI TMX
Ubezpieczenie: DAN PROSLV
Oznaczenie stage: HUBI
Pomógł: 10 razy
Wiek: 56
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 877
Skąd: Svärtinge, Szwecja
PostWysłany: 19-09-2011, 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hubert68 napisał/a:
Zgłoszenia na priv do mnie lub do hubert68.

Oczywiście, tak jak napisał
PadreKris napisał/a:
ogłoszenie JackaPlacka z Nurasa tylko nie wszystko zmodyfikował
Mój błąd, przepraszam.
Inicjatywa jest nasza wspólna i takież będzie wykonanie. Jacka nie ma tym forum, więc ogłoszenie publikuję ja. Jak ktoś woli, może kontaktować się z Jackiem na FN.

_________________
Pozdrawiam,
Hubert Urbańczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 19-09-2011, 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wojtek_r napisał/a:
A idea kursu fajna

Idea zacna i już promowana tutaj

Tymek Podgórczyk napisał/a:
wszystkim którzy będą brali czynny udział w projekcie i jedynym kryterium stojącym na przeszkodzie będzie brak certyfikacji nitroxowej będziemy robić kursy nitrox w cenie certyfikatu











Dyskusję na temat zasadności prowadzenia kursów nitroksowych w sposób teoretyczny przeniosłem do działu TDI - klik
Wojtek

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
hubert68 Płeć:Mężczyzna
GUE T1+, C2, DPV1, Instr. TDI SDI # 15659


Stopień nurkowy: T1+,C2,DPV1/Av.TMX
Ilość nurkowań rocznie: 180
Stopień instruktorski: TDI TMX
Ubezpieczenie: DAN PROSLV
Oznaczenie stage: HUBI
Pomógł: 10 razy
Wiek: 56
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 877
Skąd: Svärtinge, Szwecja
PostWysłany: 26-09-2011, 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miło mi powiadomić, że do naszej akcji postanowili dołączyć Instruktorzy Jacek Trembowelski i Piotr Płucienik. Zajęcia będą prowadzić w rejonach Polski, w których mieszkają. Szczegóły Jacek i Piotr podadzą sami.

Przypominam, że w najbliższą sobotę o 11.00, na Koparkach, rozpoczynamy naszą akcję.

_________________
Pozdrawiam,
Hubert Urbańczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
hubert68 Płeć:Mężczyzna
GUE T1+, C2, DPV1, Instr. TDI SDI # 15659


Stopień nurkowy: T1+,C2,DPV1/Av.TMX
Ilość nurkowań rocznie: 180
Stopień instruktorski: TDI TMX
Ubezpieczenie: DAN PROSLV
Oznaczenie stage: HUBI
Pomógł: 10 razy
Wiek: 56
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 877
Skąd: Svärtinge, Szwecja
PostWysłany: 01-10-2011, 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj z Jackiem Biernackim (Jackiemplackiem) rozpoczęliśmy naszą akcję na Koparkach. Pierwszych trzech szczęśliwców (w tym dwie panie Very Happy) ukończyło szkolenie. Sewis fotograficzny jeszcze nie dotarł ale jest w drodze Wink
Wojtku przepraszamy za turbulencje z wiatą, myślałem rezerwując, że nikt nie wpadnie na pomysł dwóch różnych kursów w jednej wiacie Sad

_________________
Pozdrawiam,
Hubert Urbańczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 01-10-2011, 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hubert68 napisał/a:
Wojtku przepraszamy za turbulencje z wiatą,

No problem - zaczęliśmy wcześnie, więc część teoretyczną przenieśliśmy do okolicznej jadalni Smile.
Głód nie pozwolił na racjonalne myślenie, więc jak dzikus nie powiedziałem nawet "do widzenia" - przepraszam.

Pozdrawiam,
Wojtek

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Jacek Trembowelski Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: CCR Diver
Stopień instruktorski: Trimix Instructor
Oznaczenie stage: JT
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 271
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 04-10-2011, 00:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hubert68 napisał/a:
Miło mi powiadomić, że do naszej akcji postanowili dołączyć Instruktorzy Jacek Trembowelski i Piotr Płucienik. Zajęcia będą prowadzić w rejonach Polski, w których mieszkają. Szczegóły Jacek i Piotr podadzą sami.

(...)


Heja

Zapraszam na kursy basic nitrox według standardów IANTD.

Koszt kursu wynosi 199 pln obejmuje wykłady (2 spotkania), podręcznik i licencję.

Spotkania w Gdyni.

Pierwsze spotkanie 7 października 2011 - piątek godzina 18.00
Drugie spotkanie (powtórka i egzamin) 13 października 2011 - środa godzina 18.00

Zainteresowanych zapraszam do ustalania szczegółów mailowo jtrembowelski@gmail.com

Pozdrawiam

_________________
Jacek Trembowelski
www.trembowel.pl

Remember, it's not, "How high are you?" its "Hi, how are you?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.