Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Nurkowanie w Polsce i za granicą
Autor Wiadomość
Marcin Wojcikiewicz Płeć:Mężczyzna
papadragon

Stopień nurkowy: dive leader
Ilość nurkowań rocznie: 100
Stopień instruktorski: assisstant
Ubezpieczenie: bsac third part
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: irlandia
PostWysłany: 30-07-2013, 23:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jedna sprawa a mianowicie jak to sie dzieje ze w Polsce tak duzo jest mozliwosci doskonalenia umiejetnisci nurkowych a na wyspie takiej jak Irlandia ,mnostwo czystej wody pelnej wrakow z roznych epok nie dzieje sie nic albo prawie nic.Ja tu czekam na dobrego nura albo kurs tygodniami ba miesiocami . W Polsce ludzie sie organizujo ,plywajo w jeziorach ,rzekach nawet a tu Atlantyk i nic. To co zeby warsztaty ,kurs albo pogadac to do Polski? No to nie brzmi normalnie, tu so warunki takie ze moi szanowni koledzy jeziorowi napewno by chcieli miec a ja tu walcze zeby ktos pojechal ze mno na Malin Head i zanurkowal ,prosic sie musze zeby klub cos wymyslil ,sam tryskam pomyslami i nic jak do sciany.Zazdroszcze wam moi mili tych wspanialych Instruktorow, ,jak tak dalej bedzie to zaczne sie szkolic w kraju bo chyba tylko w Polsce mozna sie czegos nauczyc. To sobie ulzylem salut
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Piotr Raczyński Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: PE Cmas
Ilość nurkowań rocznie: 50
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 16
Skąd: Olsztyn
PostWysłany: 31-07-2013, 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem, że nie w tym dziale ale pozwolę sobie udzielić odpowiedzi.

Mi zajęło ponad rok znalezienie partnera do nurkowania. Nowym strasznie ciężko jest się wbić w nurkowe środowisko. Szczególnie jeśli nie chce byč "zrzeszony" przy jakimś centrum nurkowym. Ja osobiście cenie sobie niezależność i swobodę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.